Кодимський район. Кодимський районний методичний кабінет з питань освіти

Районний семінар учителів інформатики

9 груд. 2017
9 листопада на базі Кодимська загальноосвітня школа I-III ступенів проходив районний семінар учителів інформатики на тему "Впровадження змішаного навчання в педагогічну діяльність вчителя".

9 листопада на базі Кодимська загальноосвітня школа I-III ступенів проходив районний семінар учителів інформатики на тему "Впровадження змішаного навчання в педагогічну діяльність вчителя".
Відкрила семінар методист Кодимського РМК з питань освіти Галина Ворсуляк. Вона наголосила на важливості інноваційних технологій в роботі сучасного вчителя.
Про впровадження змішаного навчання в своїй школі розповіла директор Лисогірського НВК "ЗШ І-ІІ ст. - ДНЗ" Татьяна Матяш.
Вчитель інформатики Лисогірського НВК "ЗШ І-ІІ ст. - ДНЗ" Людмила Главацкая поділилась досвідом впровадження змішаного навчання у перевернутому класі на уроках інформатики і провела фрагмент уроку з теми "Редагування та форматування графічних об'єктів та таблиць в текстовому документі. Недруковані знаки" (8 кл.). В якості учнів були вчителі інформатики, які працюючи в ротаційних групах, виконували різноманітні завдання.
Далі за круглим столом обговорили актуальні проблеми щодо впровадження змішаного навчання в педагогічну діяльність вчителя.
Координатор конкурсу "Бобер", вчитель інформатики Кодимська загальноосвітня школа I-III ступенів Николай Вербицкий розповів про підготовку і особливості проведення конкурсу "Бобер" у 2017 році.
Керівник районного МО вчителів інформатики, вчитель інформатики Кодимська загальноосвітня школа I-III ступенів Тетяна Краснянська розповіла про методичні рекомендації щодо проведення районних олімпіад з ІКТ, інформатики (програмування) і провела майстер-клас "Використання тригерів при створенні презентацій".
Наприкінці семінару підвели підсумки, обмінялись думками

Переглянути фото